Esiliiga: Tartu JK Welco vs Keila JK (VIDEO!)

Esiliiga: Tartu JK Welco vs Keila JK (VIDEO!)

Tartu JK Welvo mängueelsed kommentaarid:

Treener Yusuf Erdogan: Kodumäng Keila JK vastu, kes kerkis tänavuseks hooajaks Esiliigasse aste madalamalt, võib tunduda lihtsam mäng kui teised, aga meie seda niimoodi ei näe. Meie seekordsetel vastastel on kirjas neli punkti ja võit Rakvere Tarva vastu – see on meie jaoks hea motivaator selleks, et olla Keilale tugev vastane ning teha kõike seda, mida oleme siiani teinud. Me kavatseme olla justkui üks löögirusikas, täielikult motiveeritud ja valmis jätma 3 punkti Tartusse.

Mängija Marten Kihho: Oleme teadlikud hooaega üsna hästi alustanud Keila tugevustest ja nõrkustest. Loodetavasti kasutame nende nõrgad kohad ära, sest see on vastane, keda peame võitma. Lähme seda tegema ja ootame seda staadionile tunnistama kõiki fänne!

Keila JK mängueelsed kommentaarid:

Treener Richard Barnwell: Meil on 3 rasket mängu seljataga. Samuti ka Welcol, kellel õnnestus Levaadialt punkt kätte saada. Ühesõnaga tuleb raske mäng. Welco on vaimselt tugev meeskond ja neil on paar oskuslikku ääreründajat. Me peame olema selles mängus kõigeks valmis.

Mängija Kristjan Jürgenson: Viimases mängus saadud võit annab hea emotsiooni, millega Tartusse sõita. Kindlasti on tulemas võitluslik mäng, kus peame tegema hea võistkondliku soorituse ja andma endast maksimumi, et võiduga Keilasse naasta.

Tartu JK Welco vs Keila JK

Seis: 0-0 (0-0)

%d bloggers like this: