Kaotus: JK Tallinna Kalev U21 vs Keila JK (VIDEO!)

Kaotus: JK Tallinna Kalev U21 vs Keila JK (VIDEO!)

Enne mängu:

JK Tallinna Kalev U21:                                                                                                                                           Keila JK:

Peatreener Daniel Meijel: “Hooaeg hakkab lõppema ja esmalt tänan oma meeskonda eduka hooaja eest. Tänan ka vastaseid, kes aitasid meid hooaja lõpuks teha sellise sammu edasi. On jäänud veel viimane mäng väga tugeva nimekirjaga Keila vastu. Anname neile lahingu läbi oma tegemiste ja juttude. Kui õnnestub, on veel preemia kahe lisamängu näol ees ootamas.” Peatreener Tiit Tikenberg: Ees ootamas vägev ja viimane lahing, mida tahame võita. Kindlasti tahab võitu ka Kalev. Platsil otsustame, kes siis ikkagi väärib tabelis kõrgemat kohta.
Mängija Innar Paal: “Parem meeskond võidab.” Mängija Kermo Kiiler: Hooaja viimane vägagi otsustav mäng Tallinna Kalevi U21 vastu. Tahame kindlasti hooaja lõpetada positiivse emotsiooniga ja meid rahuldab ainult võit. Kui anname kõik endast 100% ja võitleme meeskonnana ühise eesmärgi eest, saame ka oma tahtmise.

JK Tallinna Kalev U21 vs Keila JK

Seis: 4:0 (1:0)

HIGHLIGHTS:

%d bloggers like this: