Kindel kaotus: Maardu Linnameeskond vs Keila JK (VIDEOD)

Kindel kaotus: Maardu Linnameeskond vs Keila JK (VIDEOD)

Enne mängu:

Maardu Linnameeskonna treener Andrei Borissov: Keila on uus meeskond esiliigas, nii et nende kohta teame vähe. Näeme ainult seda, et praegune vahe on 11 punkti, aga jalgpall on selline mäng, kus võib kõike juhtuda, nii et kavatseme anda endast kõik ja saada ainult positiivne tulemus.

Maardu Linnameeskonna mängija Vladislav Ogorodnik: Meie jaoks on oluline iga mäng. Eriti motiveerib meid kodupublik, kelle jaoks soovime näidata head mängu ja saavutada positiivset tulemust.

Keila JK treener Richard Barnwell: Maardu on selgelt üks tugevamaid meeskondi esiliigas ning me peame näitama oma ma parimat mängu, et neile vastu saada. Maardu ei ole füüsiliselt tugevam kui Levadia, seega me teame, et suudame neile vastu saada. Me peame mängima targalt, kui me omame palli ja mitte laskma Maardul mängu kontrollida.

Keila JK mängija Tiit Tikenberg: Maardu on tehniline meeskond, kellele meeldib palli omada ja seeläbi luua väravavõimalusi. Me peame tegutsema ilma pallita ennastsalgavalt ja organiseeritult. Palliga olles peame olema enesekindlad ja otsustavamad.

Maardu Linnameeskond vs Keila JK

Seis: 4-0 (1-0)

 

%d bloggers like this: