Nooremapoolsem Keila JK esindusvõistkond Welcole vastu ei saanud.

Nooremapoolsem Keila JK esindusvõistkond Welcole vastu ei saanud.

Enne mängu:

Welco treener Yusuf Erdogan: Meil on jäänud sel hooajal mängida veel vaid viimane ring ja nüüdsest alates ei loe meie jaoks, kes on vastane. Loeb vaid see, mida oleme nõus väljakul ohverdama. Keskendume enda mängule ja anname endast parima, et meie fännid oleksid õnnelikud. Mäng Keila vastu on ühtlasi meie klubi 10. juubeli pidustuste päev, seega oleks väga tore näha Tamme staadionil kõiki Welco fänne ja ka lihtsalt jalgpallifänne.

Welco mängija Edgar Leht: Mängud Keilaga on meile sel aastal olnud parajaks katsumuseks ning arvan, et Keila on paremini hakkama saanud kui meie oma esimesel Esiliiga aastal. Kuigi võõrsil suutsime neid kaks korda võita, mis on tore, siis kripeldab senini just kodus saadud viigipunkt. Laupäeval tahame selle vea parandada ning kutsume Keila uuesti endale külla, et tähistada üheskoos JK Welco 10. sünnipäeva. Loodan, et vastane võtab ka kingitused kaasa. NB! Kolme punkti ei ole vaja kinkida, need tahame me hea mängu ja publiku toel ise võtta.

Keila mängija Tiit Tikenberg: Ees ootab pikk sõit Tartusse külla Welcole. Teame, mida vastasest oodata ning peame suutma selle oma kasuks tööle panna. Keskenduma peab esimesest minutist kuni lõpuvileni, sest oleme kaotanud palju mänge sellepärast, et mingi hetk mängus ei suuda 100% olukordades keskenduda. Meil midagi kaotada ei ole seega läheme 3 punkti järgi.

Tartu JK Welco vs Keila JK

Seis: 3-0 (1-0)

GALERII

 

%d bloggers like this: