Tere tulemast klubisse, Heigo Kosemets!

Tere tulemast klubisse, Heigo Kosemets!

Tere tulemast klubisse, Heigo Kosemets! (pildil nr 26)

Heigo Kosemets 29.11.1987
Varasemad klubid: FC Tarvastu, Tõrva JK.
Saal: Tartu Ülikool Fauna, EMÜ SK, Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.

Miks otsustasid Keila Jalgpalliklubiga liituda?

Keila JK tegemistel olen silma peal hoidnud juba mõned aastad. Mulle meeldib, mida klubi teeb ja mille nimel seda teeb! Nüüd, kui elutee tõi mind pealinna kanti ja sõber Oliver ütles, et võiksin Keilasse mängima tulla, siis olin koheselt nö müüdud. Keila Jalgpalliklubil on tugev siht ja kõrged ambitsioonid, mis tähendab, et minu pingutustest täna on kasu ka teistel tulevikus.

Mis on sinu tugevused jalgpalliväljakul?

Minu peamiseks tugevuseks väljakul on intuitsioon ja kauglöögid. Lapsena ilmusime sõbrapoistega üks hea päev naabrimehe uksetaha, raudpostid õlal, et too meile värava kokku keevitaks. Peale mida sai õhtut veedetud tundide kaupa pealelööke sooritades.

Kirjelda enda kõige eredamat jalgpalliga seotud mälestust?

Selle 16 ja poole aasta jooksul, mis olen jalgpalliga tegelenud, on juhtunud nii mõndagi. Kõige eredamalt püsivad meeles ikka need mälestused, millega kaasneb tugev emotsioon. Mäletan, kui FC Tarvastu oli FC Elva duubel ja Elvas 300+ pealtvaataja ees Elva särgis mängides esimese poolaja lõpuks olime Pärnu Linnameeskonna vastu 0:2 kaotusseisus. See, mis toimus staadionil, kui teise poolaja lõpuks Elva juhtis 3:2, ei lähe meelest! Teine eredalt meeles olev mäng, mis lõppes sama skoorida, on Tõrva ja Imavere vahel. Tegu oli III liiga eelviimase vooruga, mis otsustas liigavõitja. Ise tõin tabloole viigi ja kui ei eksi, siis just Suur Oliver lõi Tõrvale lõpuminutitel võidu ja sellega ka liigavõidu.

Kes on sinu arvates võistkonna kõige parem ning halvem inglise keele kõneleja?

Parim on Richard ja kehvem Targo ! Kui ainult mängijatest valida, siis pole kõiki mängijaid veel oma silmaga näinud, ehk absoluutsele tõele ei pretendeeri. Aga Mait ei karda inglise keeles täislausetega rääkida. Richard tihitipeale kõnetab Martinit ja sealt tulevad võimalikult lühidad vastused, siis selle auhinna saab minult Martin!

Palju on sinu jalgpalliga kõksimise rekord?

Pole väga kaua rekordit proovinud. Kõksimine ei ole just tugevaim tegevus jalgpalliga. Aastate tagusest ajast on meeles rekord 78.

%d bloggers like this: