Väravateta viik: Keila JK vs Tallinna FCI Levadia U21 (VIDEOD)

Väravateta viik: Keila JK vs Tallinna FCI Levadia U21 (VIDEOD)

Enne mängu

FCI Levadia U21 treener Vladimir Vassiljev: “Viimases kohtumises JK Tallinna Kalevi duubliga tegime väga hea esituse ning saavutasime võidu. Meeskonna tuju on väga hea ja ambitsioon kõrgel, muidugi soovime ka pühapäevsest mängust kolme punkti. Ootame väga võitluslikku ja huvitavat kohtumist, kus anname endast võidu nimel 110!”

FCI Levadia U21 mängija Moorits Veering: “Läheme mängima hea emotsiooni pealt. Eesmärk on Keilast kolme punktiga tagasi tulla. Peame palliga mängima ja kohtumist domineerima. Vastane mängib väga palju äärte kaudu ning üritab sellisel moel oma rünnakuid lõpetada.”

Keila JK treener Richard Barnwell: Oodata on rasket mängu. Levadia mängijad on tehnilised ja meeskonnana hästi organiseeritud ning vahetavad kiirelt positsioone. Levadia võib lisaks kaasata meistriliiga mängijaid. Me teeme Levaadia elu väga raskeks, et meilt punkte saada ning proovime oma kiirete ründajatega neile peavalu tekitada.

Keila JK mängija Marko Mõek: Tuleb kindlasti väga võitluslik mäng. Vastu tulevad Levadia noored, kes tahavad ennast tõestada. Meie lihstalt alla ei anna ja võitleme alati lõpuni.

Keila JK vs Tallinna FCI Levadia U21

Seis: 0-0 (0-0)

%d bloggers like this: