VÕIT! FCI Levadia U21 vs Keila JK

VÕIT! FCI Levadia U21 vs Keila JK

Enne mängu:

Keila peatreener Richard Barnwell:

Oodata on väga rasket mängu ning me peame olema kontsentreeritud terve mängu. Füüsiliselt ja mänguliselt oleme mänguks valmis ning ootame põnevusega seda huvitavat mängu. Loodetavasti suudame lüüa väravaid see mäng.

Mängija Robert Lepik:

Esimene mäng peale vigastust ning kohe minu endise koduklubi Levadia vastu. Tuleb raske mäng kuna neil on noor meeskond. Meil on hea sisekliima meeskonnas ning kõik tunnevad ennast hästi ja koostöö toimib. Lähme Levadia vastu hea emotsiooni ja võitlusvaimuga ning peame tooma kolm punkti koju.

Levadia peatreener Vladimir Vassiljev:

“Enne suvevaheajale minekut saavutasime Esiliigas häid tulemusi ning parandasime seeläbi oma tabelikohta. Oleme energiat ja jõudu kogunud ning üritame samamoodi edasi minna. Eelmine kohtumine Keila JK vastu lõppes viigiliselt, valmistume ja häälestume uueks mänguks maksimaalselt, oleme väga motiveeritud ning soovime kolm punkti koju jätta.”

Mängija Moorits Veering:

“Keila puhul on tegemist väga võitlusliku meeskonnaga ning mängud nende vastu ei ole kunagi lihtsad. Ettevalmistus hooaja teiseks pooleks on sujunud meeskonnal kenasti ning tahame hooaega jätkata võiduga!” Mängija Robert Lepik: Esimene mäng peale vigastust ning kohe minu endise koduklubi Levadia vastu. Tuleb raske mäng kuna neil on noor meeskond. Meil on hea sisekliima meeskonnas ning kõik tunnevad ennast hästi ja koostöö toimib. Lähme Levadia vastu hea emotsiooni ja võitlusvaimuga ning peame tooma kolm punkti koju.

FCI Levadia U21 vs Keila JK

Seis: 1-3 (0-3)

%d bloggers like this: