Mängija tutvustus

Alex-Sander Puhm

10 Vasak äär

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev :31.01.1999
KTM :Jah
Löögijalg :Vasak

POSITSIOON: Äär

SÄRGINUMBER: 10

VARASEMAD KLUBID: Varasemaid klubisid pole, täielik Keila JK patrioot. 🙂

VANUS: 17

MIKS OTSUSTASID KEILA JK’GA ÜHINEDA: Keila JK, sest klubi on teinud läbi suured muutused, eesmärgid on paigas ja mulle meeldib see klubi üldine hea kodune “vibe” mida mujal ei ole. Lisaks tahaksin, et jalgpall oleks Keilas number 1 spordiala ja üritan sellele oma panuse anda.

SINU KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS: Eredaimad mälestused on ilmselt 99 noortegrupiga 2010. aastal aastalõpu turniiri võitmine ja ka erinevad välisturniirid, kust saime häid kogemusi ja alati ka medalid kaelas koju tulime.

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Sassi ei ole väljakul kerge leida – tüübilt nagu Messi või meie oma Rohtla ja tuiskab nagu pöörane. Noorema generatsiooni mängijana on Sass on sattunud sel hooajal väga auväärsesse seltskonda püüdes maid jagada Rohtla ja Odeh’iga. Saades endale väikese avansina särginumbriks 10, ootame Sassilt läbimurret ja suuri tegusid esindusmeeskonnas. Ta on üks viiest noormängijast, kelle osas tunnetasime, et aeg on küps. Kuigi Sassi on kevadvoorus tabanud vigastused ja haigused, on temas piisavalt potentsiaali, et murda end põhikoosseisu. Vinget tuult Sassile.

SALARELV: Vasem jalg, sisu