Mängija tutvustus

Ergo Veeremaa

1 Väravavaht

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev :05.07.1999
KTM :Jah
Löögijalg :Parem

POSITSIOON: Väravavaht

SÄRGINUMBER: 1

VARASEMAD KLUBID: Keila JK

MIKS KEILA JK: Keila JK, kuna meeldib, et klubil on kindlad sihid ja asja võetakse üldiselt tõsisemalt, samuti on klubiga liitunud heade kogemustega mängijad, kellega koos mängides õpid koguaeg midagi.

SINU KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS: Eredaim jalgpalliga seotud mälestus: 2013 aastal, kui käisin Pärnu Summer Cupil Tabasalu 99 grupil abis ja tõrjusin veerandfinaalis peale 0-0 mängu kaks penaltit, need emotsioonid seal jäävad mulle kauaks meelde.

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Keilal on õnn olnud nende võistkondade hulgas, kellel on aastate jooksul jagunud palju häid väravavahte (sh Karutoom, Kena, Niinepuu, Kiiler).  Ergo on senitutvustatute hulgas teine järgmise generatsiooni mängija, kes on murdnud end esindusmeeskonda. Tegemist on tõelise tööloomaga, kelle fanatismi võiks vahepeal võrrelda Mart Poom’i omaga  – individuaalne treenija, emotsionaalne ja enesekriitiline. Tugevdamist vajab veel kõrgete pallide püüdmine ja liinide juhendamine (väravavaht võib juhendada ka ründajaid). Vaid paari aastaga on Ergo teinud meeletu arengu ja usume, et Ergot ootab pühendumise korral jalgpallis suur tulevik.

SALARELV: Jalaga mänguavamine