Mängija tutvustus

Kermo Kiiler

19 Väravavaht

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev : 01.10.1991
KTM :Jah
Löögijalg :Parem

POSITSIOON: Väravavaht

SÄRGINUMBER: 19

VARASEMAD KLUBID: Keila JK kasvandik

MIKS OTSUSTASID KEILA JK’GA ÜHINEDA: Sest see on kodulinna klubi, kõik sõbrad,klassivennad ja tuttavad mängivad selles klubis.

SINU KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS: Kõige eredam mälestus kindlasti 2014 hooaja mäng rummuga kus tõrjusin penalti ja 88 minutil lõi meie võidu värava teine väravavaht Eric, kes oli äsja mängu pandud. Ja kindlasti lõppenud hooaja värav kodumängus Viljandi vastu, kus sain kaua oodatud penaltit lüüa, selle eest pean Raidot tänama, et ta lüüa lasi 🙂

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Juhendamine 5+, kõrged pallid 5+, üks-ühele tõrjed 5+, väljalöögid käest ja jalaga 4+, väljakunägemine 4+, reaktsioonitõrjed 4+. Keskmine hinne 5. 

Kermo on meil  raudnael tagalas. Tema valmidus mänguks ja konkreetne olek annab kaitseliinile alati ekstra kindlustunde. Okei, vahel liiga konkreetne…. kuid siiski, õiglane. Vähe ekstreemsema spordiala taustaga mees, kes ei karda vastasega kontakti minna ka nii, et mõlemad purunevad. Aus olles, siis ei meenugi palju mänge, kus Kermo täielikult terve oleks. Kuskilt ikka valutab, aga mis jalgpallur või väravavaht see muidu oleks? 

SALARELV: Kuningas oma kastis!