Mängija tutvustus

Meelis Reiss

11 Ründaja

Kodakontsus :Eestlane
Sünnikuupäev :21.04.1986
KTM :Ei
Löögijalg :Parem

VARASEMAD KLUBID: Eelmisteks klubideks on olnud FC Klooga,Pakri SK ja muidugi Keila JK. Päris noorena käis FC Flora noortesüsteemis katsetel aga sinna see jäi. Ju siis ei vajanud nad kiireid jalgu J

MIKS OTSUSTASID KEILAGA TAASÜHINEDA? 

Tegelikult oli plaanis jalgpalliga lõpp teha ja putsad varna riputada. Kuulsin, et Keila JK on  minust huvitatud ja natuke aega peale mõtlemist otsustasin liituda. Keilal on tulevasteks aastateks kindlad sihid ja eesmärgid, mis mind kaasa kiskusid…ja kindlasti motiveeris ja motiveerib ka praegu igas mängus ja trennis endast 100% andma tõsiasi, et meistriliiga kogemusega mehed on meeskonnas tagasi ja nende kõrval on lust mängida ning neilt on nii mõndagi õppida.

KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS? 

Kõige eredam mälestus on seotud ka Keila JK-ga kui lõin FC Tarvastu võrku 6 palli…kokku lõime meeskonna peale 12 kui ma ei eksi.

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Meelis on kompromissitu võitleja, kes jätab endast alati 100% väljakule. Vahel pisut nahhaalne, kuid see eest tõeline väravamasin. Meelise puhul on oluline, et ta suudaks väljakul pea külmana hoida ning keskenduda sooritusele.

SALARELV: Kiirus, väravavaist