Mängija tutvustus

Priit Danelson

88 Keskkaitsja

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev : 22.05.1992
KTM :Jah
Löögijalg :Parem

POSITSIOON VÄLJAKUL: Kõikjal, kus vajalik

SÄRGINUMBER: 88

VARASEMAD KLUBID: Keila JK, Valga FC Warrior, FC Flora II, FC Viljandi

MIKS OTSUSTASID KEILAGA TAASÜHINEDA?  Sest siin hakkasin palli taguma juba 9-aastaselt. Naasmine tundus iseenesestmõistetavana.

KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS?  Emotsionaalselt kõige suurem karusell oli ilmselt Valga Warriori eest võõrsil mängitud Meistriliiga teine üleminekumäng Paide Linnameeskonna vastu, kus tegin küll sellisel tasemel esimest korda skoori, kuid sellest jäi esimeses mängus ära loetud vastaste fantoomvärava tõttu napilt liiga väheks. Helgeid mälestusi on kindlasti ka Flora noortega võidetud mestritiitlitest ning alatiseks jäävad meelde Keila noortega külastatud suvised turniirid Soomes.

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Raudmees ja võrguhirm. Priit on oma kubatuuri poolest ideaalne jalgpalluri kehastus, meie oma Ragnar Klavan. Võimeline mängima kõiki positsioone, väga hea väljakunägemise ning ülitugeva pommlöögiga. Noorte ajast räägitakse legende, kuidas Priit ei viitsinud karistuslöökide ajal värava nurkasid sihtida kuna oluliselt mugavam oli pall koos väravavahiga võrku lüüa.

SALARELV: Multifunktsionaalsus