Mängija tutvustus

Tauri Tamkivi

8 Keskpoolkaitsja

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev :22.09.1990
KTM :Jah
Löögijalg :Parem

POSITSIOON: Keskpoolkaitsja

SÄRGINUMBER: 8

VARASEMAD KLUBID: FC Flora , Valga FC Warrior, Keila JK

VANUS: 25

MIKS OTSUSTASID KEILA JK’GA ÜHINEDA: Keila JK on minu lapsepõlveklubi, mis andis mulle eluks palju lõbusaid ja huvitavaid mälestusi ning lisaks ka häid sõpru ja tuttavaid. Seepärast on tahtmine kodukohale ja koduklubile midagi tagasi anda suur.

SINU KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS: Nagu eelnevalt sai öeldud, siis jalgpalliga seotud mälestusi on väga palju. Huvitav mälestus on esimesest välisturniirist Soomes aastal 2001, kus käisime Keila JK noortevõistkonnaga. Lõbusaid hetki pakkus ööbimine võistlust korraldanud klubi lastevanemate peredes. Turniir läks meil väga hästi ning suutsime selle ära võita. Eriti uhke oli kaptenina toona tundunud hiiglaslikku karikat peakohale tõsta.

Lisaks ei lähe meelest lapsepõlves kodulähedal sõpradega öötundideni mahapeetud jalgpallilahingud. Jalkat sai seal niipalju mängitud, et väljakul hävines muru ja pideva jooksmise tulemusel vajus väljaku keskosa nii öelda süvendisse :).

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Pisut flegmaatiliselt vagura oleku taga peitub hingestatud võitleja ja üks keskvälja mootoreid.  Mees, kes ei räägi palju, aga teeb palju. Tauri puhul on tegemist liidriga väljakul ja sisuliselt jätkub teda igale positsioonile. Samuti võib Tauri üheks trumbiks pidada stabiilsust – õhuvõitlus, head läbisöödud ja vastaste murdmine kuuluvad tema ešaloni. Linnalegendid räägivad, et viimsest 99st õhuvõitlusest vastastega on Tauri alla jäänud ainult Chuck Norrisele.

SALARELV: 2.korrus, väljakunägemine