Mängija tutvustus

Tiit Tikenberg

86 Kaitsja

Kodakontsus :Eesti
Sünnikuupäev :28.01.1983
KTM :Ei
Löögijalg :Parem

POSITSIOON VÄLJAKUL: Rünadaja

SÄRGINUMBER: 14

VARASEMAD KLUBID: Viljandi Tulevik, Fc Flora, Fc Lelle, Lelle SK, Pärnu Tervis, TVMK, Fc Kuressaare, Tallinna Kalev, Tartu Tammeka, Paide Linnameeskond

MIKS OTSUSTASID KEILAGA LIITUDA?  Keilaga otsustasin liituda, sest kolisin Keila ligidale elama paar aastat tagasi. Kuna olen terve elu mänginud jalgpalli, siis tahtsin ikka jääda jalgpalliga seotuks ning Keila tundus olevat sobiv klubi. Seda enam, et Keila Jalgpalliklubil on kaks head täismõõtmetes väljakut – nii kunstmuru kui ka naturaalmuruväljak. Keilal on olemas toimiv noortesüsteem ja korralik esindusmeeskond.

KÕIGE EREDAM JALGPALLIGA SEOTUD MÄLESTUS?  Eredaid mälestusi on kõvasti. Toon kaks olulisemat välja: U-18 koondisega Venemaa vastu 2-2 viik, mina lõin mõlemad pendlad sisse. Tallinna Kaleviga 6 koht Eesti meistriliigas, kus sellel hooajal lõin 20 väravat.

Lisaks: kuigi hetkel olen mängiv treener siis on veel ambitsiooni rohkem mängida ise ka kaasa, sest vanus veel lubab 🙂

KLUBIPOOLNE ISELOOMUSTUS: Tiidu olulisust Keila JK arengus on raske ülehinnata. Ta on mitmel mängul ise väljakul olles raskel hetkel kastanid tulest välja toonud. Lisaks peatreenerina nii noorte kui ka esindusmeeskonna juures teinud suurepärast tööd. Tiitu ei ähvarda täna ühestki otsast Magnus Pehrssoni saatus. Otse vastupidi – olles veel noor treener, näeme temas tohutut potentsiaali noppida uusi eesmärke. Parim dekaad on alles ees, sest äsja koondise peatreeneriks tõusnud Martin Reim teeb täna veel esiliigas kiireid liigutusi ka 45selt!

SALARELV: Kogemus, pallivaldamine, väljakunägemine, rünnakute lõpetamine