Uus koostööpartner: Vembu Tembumaa

Uus koostööpartner: Vembu-Tembumaa

Hea meel on teatada, et Keila Jalgpalliklubi koostööpartnerite hulka lisandus Eesti suurim kogu pere park Vembu-Tembumaa.

Nimelt perioodil 15.aprill-12.juuni kõige rohkem Esiliiga kodumänge külastav Keila JK noorte treeninggrupp saab priipääsmed Kurtnas asuvasse Vembu-Tembumaale, et seal koos lõbusalt aega veeta. Arvestusse lähevad noormängijad, nende lapsevanemad ja treenerid. Esiliiga mängu külastades tuleb öelda sissepääsu kassase oma võistkonna vanuserühm (näiteks U-16,2003.a). Kokku on antud perioodil 6 kodumängu ning 12.juunil selgub treeninggrupp, kes võidab auhinna Vembu-Tembumaale!

Seal jätkub tegevust terveks päevaks lastest vanavanemateni. Külastajate käsutuses on basseinid,  vesiliumäed, saunad,  batuudid, minigolf, kart-  ATV- ja elektriautorada, mängudemaja ja palju muud. Pargis on mitu toitluskohta, kus iga üks leiab enesele meelepärasemat söömiseks. Kui aga soov ise midagi grillida või kaasa tuua –  tooge.  Meil on olemas palju grillimiskohti koos laudadega üle territooriumi, saate pidada sisuka peo oma seltskonnaga.

Lisainfo: http://www.vembu-tembumaa.ee

%d bloggers like this: