Võitlustlik kaotus: Keila JK vs Tartu JK Tammeka U21 (VIDEO!)

Võitlustlik kaotus: Keila JK vs Tartu JK Tammeka U21 (VIDEO!)

Enne mängu:

Keila JK:                                                                                                                  Tammeka U21:

Peatreener Targo Kaldoja: Tammeka U21 on noor ja arenev võistkond, kelle mängijad soovivad treeneritele tõestada et just nemad väärivad kohta esindusemeeskonnas – midagi lihtsat meid ees ei oota! Eelmisel korral õnnestus neid kodus võita ja loodame, et suudame seda korrata. Meeskonna kindel soov on hooajale kahe viimase mängu võitmisega joon alla tõmmata. Peatreener Marti Pähn: “Viimasel ajal jälle suuremat tähelepanu pälvivas romaanis “Tõde ja õigus” on kuulus lause, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus. Kogu meie meeskonnal on armastus jalgpalli vastu sada protsenti olemas, see asi on meil ju südametes. Aga me ei tohi unustada, et ka tööd tuleb teha ja vaeva tuleb näha kogu aeg, iga treening ja iga mäng, igas olukorras. Eelmises ülitähtsas kodumängus võtsime võidu. Siis klappisid need töö, vaev ja armastus omavahel hästi kokku. Saabuvas olulises mängus Keila vastu ei tohi me aga vähemaga leppida!”
Mängija Tiit Tikenberg: Viimaseks kodumänguks Tammeka vastu lähme endast kõik andma, et saavutada võit. Vastane on hea ja koosneb kiiretest ning osavatest noortest, kes oskavad hästi palli vallata. Oluline on, et suudaksime olla kohe esimesest minutist valmis pingutama ja keskenduma 100%. Mängija Kaitsja Marten Metsniit: “Nüüd, kus hooaja lõpuni on jäänud vaid kaks mängu, tuleb võtta mõlemast mängust kolm punkti. Keilas tuleb kindlasti nende eest palju vaeva näha, kuid eelmisest nädalast on hea emotsioon sees ning loodetavasti suudame taaskord tabelis kõrgemal olevat tiimi võita!”

Keila JK vs Tartu JK Tammeka U21

Seis: 1-3(0-1)

%d bloggers like this: