shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

EJL ja RIMI Jalgpalli Suvelaagrid

10.aprillil algab registreerimine Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpalli suvelaagritesse.

EJLi ja Rimi jalgpalli suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, laste tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine.

„Proovime arvestada laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Laagrites saavad osaleda 6 – 12 aastased (sünniaastad 2006 – 2011) lapsed ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline,” ütles EJLi rahvajalgpalli osakonna juht Teet Allas.
„Soovime tuua laagrite kaudu jalgpallimängu igale Eesti lapsele lähemale. Suvelaagrid pakuvad noortele eelkõige lõbusaid treeninguid ning jalgpalliga seotud mänge,” rääkis ta lisaks.
2018. aastal toimuvad suvelaagrid 18.-21. juunil ning 30. juuli-3. augustil.

Laagritesse on oodatud 2006. – 2011. aastal sündinud poisid ja tüdrukud.

Päev on jaotatud osadeks

Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt hoolikalt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Laagri plaan näeb ette, et kõikidel päevadel toimub laager kellaaegadel 9:30 – 17:00. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9:30 ning lõpeb kell 13:00.  Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Laagri lõpus jagatakse väikeseid auhindu või diplomeid, mille lapsed saavad endale mälestuseks lõbusast suvenädalast.

PS Juunikuus on laagri viimane päev neljapäev, 21. juuni ja lõpetamine on kell 16.30.

Ekskursioonipäev 

Ekskursioonipäevaks Tallinnasse on kolmapäev alustades tegevustega EJL treeningväljakutel kella 11.30 paiku ja lõpetades A.Le Coq Arenal orienteeruvalt kell 17.00. Kaugemad laagrid toimetatakse Tallinnasse ja tagasi koju bussidega.  Lastel on võimalus kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, saada neilt inspiratsiooni ja näha oma kangelasi lähedalt.

Laagri hind

Ühes laagris osalemise tasu on 80.- eurot.
Kui lapsevanem soovib lapse registreerida lisaks juunile ka augusti laagrisse, siis teine laager maksab 63.- eurot ja augusti laagrisse registreerimisel tuleb sellisel juhul kasutada juuni laagri kinnituskirjas olevat sooduslinki.

Lisainfo ja registreerimine