shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

RIMI jalgpalli suvelaagrid Keilas ja Väänas

2020. aasta suvelaagrid on hetkel planeeritud
toimuma 
3.-7. augustil.*
Osalema on oodatud kõik
2008. – 2013. aastal sündinud poisid** ja tüdrukud
*- laagrite toimumine/mittetoimumine sõltub viiruse leviku tõkestamiseks seatud piirangutest
**– mõnedes laagrites poistele sünniaastad 2009 – 2013 

Registreerimine algab 15. juunil kell 11.00 

Laagri hind on 80 eurot

Kontseptsioon
EJLi ja Rimi jalgpalli suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, laste tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine.

„Proovime arvestada laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Laagrites saavad osaleda lapsed vanuses 6 kuni 12 ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline,” ütles EJLi rahvajalgpalli osakonna juht Teet Allas.
„Soovime tuua laagrite kaudu jalgpallimängu igale Eesti lapsele lähemale. Suvelaagrid pakuvad noortele eelkõige lõbusaid treeninguid ning jalgpalliga seotud mänge,” rääkis ta lisaks.

Hinna sees on
Jalgpallivarustus, mis sisaldab lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega särki, lühikesi pükse ja kedrasid (2020. aastal sinine/sinine/sinine) firmalt Nike, joogipudel, puuviljad, soe lõunasöök (v.a reedel), ekskursioonipäev A. Le Coq Arenale (2020. aastal ei ole), diplom ja meened.

Päevad on jaotatud osadeks
Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Laagri plaan näeb ette, et kõikidel päevadel (erandiks ekskursioonipäev) toimub laager alustades kell 9:30 ja lõpetades orienteeruvalt kell 17:00. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9:30, aga lõpeb kell 13:00.  Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Laagri lõpus jagatakse väikeseid auhindu või diplomeid, mille lapsed saavad endale mälestuseks lõbusast suvenädalast.

NB! Lapsel peavad iga päev kaasas olema jalgpalli- või muud treeningjalanõud, säärekaitsmed (kui võimalik), treeningdress ja kilejope.