Subtotal : 0.00
View Cart Check Out

Esindusvõistkond soovib tõusta tagasi aste kõrgemale! ☝

Mis annab alust loota, et hooaeg 2019 võiks tulla “meie aasta”?

Keila JK juhatuse liige Rasmus Heinla: “Esiteks, hooaja vahetusel ei ole me kaotanud ühtegi eeldatava põhikoosseisu mängijat. Vastupidi, vanadest “kaladest” on comebacki tegemas nii Kaspar Kaldoja, Henry Rohtla, kui ka Mart-Mattis Niinepuu. Eeltoodutest vaid Rohtla sai meid möödunud hooajal paaril korral aidata, kuid sepistas juba läinud laupäeval peetud mängus nõmmekatele kübara.
Teiseks on kätte jõudnud aeg, kus meie järelkasvupüramiidi U17 grupi tublimad hakkavad võitlema koha eest esindusvõistkonnas. Marten Kelement, Oskar Klippberg ning Christopher Kukk on vaid mõned näited poistest, kellele algaval hooajal silm peale panna.
Kolmandaks on treeningute kvaliteet jõudnud uuele tasemele. Kuigi talv on meie treeningmahtude läbiviimist piiranud, käib ka lumetrennides stabiilselt 18-20 kutti. Selline kooslus parandab ühtekuuluvustunnet, drillide läbiviimise võimekust kui ka “päris jalgpalli” imiteerimist.
Neljandaks on peatreener Richard nüüdseks meeskonna juures olnud täpselt 1 aasta. See on aeg, mil tehtud töö viljad võiksid hakata pärjama. Viimatiseks, kaotasime möödunud nädalavahetusel küll Taliturniiri kohtumise Nõmme Unitedile, aga mängupilt 70nda minutini oli igati julgustav. Olime eduseisus 5:2, kuid tõrvatilgaks meepotis kaotasime 3 põhimängijat ja mängisime viimased 30 minutit aurude peal mitmemehelises vähemuses.”

Lühidalt eesmärk: Top 3 ning tagasi Esiliiga A-sse

Pöidlad pihku ja kohtumiseni juba hooaja esimesel liigamängul 10.märtsil Keilas.