Esindusvõistkonna EJL stipendiaat Kasper Karl Epner

Esindusvõistkonna EJL stipendiaat Kasper Karl Epner

Esindusmeeskonna eest mängimine Eesti tippliigades tähendab noormängijatele võimalust ka liituda Eesti Jalgpalli Liidu poolt loodud stipendiumiprogrammiga. Igal aastal on klubil võimalus üles anda kuni 2 uut kandidaati ning ühe klubi kohta on stipendiaatide maksimumarv 6.

Stipendiaat peab olema tippjalgpalluri potentsiaaliga ning laitmatu tööeetikaga. Meie esindusmeeskonnas on 2019.a seisuga stipendiaatideks: Kasper Karl Epner, Kristjan Jürgenson, Ralf Friedemann ning Jasper Janter.

Viisime stipendiaatidega läbi ka lühi-intervjuu ning esimeseks usutletavaks oli Kasper Karl Epner:

Mis arvad, kas EJL poolt loodud stipendiumisüsteem on noortele motiveeriv?

Jah, kuna see on siiski samm proffijalgpalli poole. Kui noored tahavad palju saavutada, siis see on kindlasti abiks. Mind isiklikult on see väga palju motiveerinud. Kuna olen alati tahtnud palju jalgpallis saavutada ning see tõesti motiveerib pingutama.

Kuidas sul hooaja ettevalmistus on läinud?

Mul endal on alati raskusi hooaja alguses ennast käima saada. Kuid see hooaeg on asi sujuvam olnud. Oleme meeskonnaga pidanud varasemast rohkem kontrollkohtumisi ning vormikõver peaks üles minema.

Mida oodata B liigas käesolevalt hooajalt?

Kuna oleme ülevalt poolt tulnud siis ehk saame ise ka see hooaeg palliga meisterdada, mitte kaitses istuma terve hooaeg, ning loodetavasti saame oma väravamasinad tööle. Tahaks loota, et mängime liigavõidule. Samas kontrollkohtumiste tulemusi peegeldades on pigem reaalsus koht esikolmikus.

Kellest saab sel hooajal meie suurim staar? Kellel silm peal hoida?

Kui vaadata eelmise hooaja lõppu just, siis ma ütleks, et üks suurimaid staare on Ralf. Treeningutel näitab suurt enesekindlust ka Jasper ning mudugi naaseb ka Jürgenson. Arvan siiski, et Ralf on ka sel hooajal meie silmapaistvaim mees.

NB! Ära unusta, et esimene liigakohtumine toimub juba sel pühapäeval kell 13.00 Keila staadionil igipõlise rivaali Nõmme Unitedi vastu.

%d bloggers like this: