Keila jalgpallihalli projekt

Keila jalgpallihalli projekt

Eesti kliimas, kus ligi poole aastast on välitingimustes treenimine tugevasti mõjutatud ilmastikutingimustest, on hädavajalikud korralikud spordirajatised. Põhjamaad on siinkohal heaks näiteks, kus on spordialade jaoks erinevaid sisehalle püstitatud. Hea meel on tõdeda, et lõpuks on omavalitsused ja riik võtmas konkreetseid samme selle suunas, et luua kvaliteetseid võimalusi jalgpalli ja ka teiste spordialadega tegelemiseks talvetingimustes. (Liuväljal tippjalgpalli arendamas)

Jalgpalliklubina oleme aastaid selle nimel vaeva näinud, et Keilasse tuleks jalgpallisisehall, kus oleks võimalus talvel jalgpalli mängida ning näiteks kooli kehalise kasvatuse tunde läbiviia või teisi spordialasid harrastada. Oleme nüüd ühe verstaposti Keila jalgpallihalli valmimise suunas läbinud. Andsime Keila linnavalitsusele üle Eesti Jalgpalli Liidu poolt tellitud Keila jalgpallihalli projekti.

Üldandmed

Gabariidid: 55 x 78 x 14(h) m
Väljak: 64 x 45 meetrit
Jalgpallihalli teenindavad olmeruumid- riietusruum koos dušši ja wc 2tk, inventariruum, kohtunikeruum, tehniline ruum, treenerite ruum, administraatori ruum jne.
Autoparkla- 48 parkimiskohta
Asendiplaan
Esimese korruse plaan

Kogu projekti dokumentatsioon

Nüüd on “pall” linna juhtide käes, et projekt reaalsuseks saaks ning Keila ühe vägeva rajatise näol Lääne-Harjumaa spordirahvast rõõmustaks, sest piirkonnas on taoliste rajatiste koguarv kaduvväike.

 

%d bloggers like this: