Koolivaheaja rattaorienteerumine

Koolivaheaja rattaorienteerumine

Arvatavasti on teil tasapisi tüdimus tekkinud või tundub individuaalne treenimine üksluine. Lisaks mõtled, et mida teha koolivaheajal? Meil on sellele vastus!

Mäng 1“- Tuleb läbida kontrollpunktid, kuhu on peidetud varandus (maiustused, Keila JK auhinnad). Igale varanduse leidjale on ette nähtud 1 toode antud varandusest.

Auhinnad: maiustused ja Keila JK tooted

“Mäng 1” jaoks hoiame laupäeval rada üleval kuni kella 20:00ni. Kontrollpunkte võib läbida vabalt valitud järjekorras.

 

Mäng 2“- Igas kontrollpunktis tee endast selfie (foto endast) vastavalt juhisele. Iga tehtud foto annab osalejale ühe punkti (loosisedeli) suures auhinnaloosis.

Auhinnad: 2 kasti karastusjooke + tuttuus jalgpall

Tehtud fotod saata info@keilajk.ee või postita need oma Facebooki või Instagrami kontole ning kindlasti lisa postituse juurde Keila Jalgpalliklubi konto, sest muidu ei näe me, et olete osa võtnud. “Mäng 2”-te saab läbida ka pühapäeval kuni kell 19:00-ni, siis on finish ning toimub suur auhinnaloos.

 

NB! Mäng toimub jalgpallile omase Fair-Play reegli alusel ehk mängida tuleb ausalt. Peale varanduse leidmist ja oma auhinna kätte saamist tuleb varandus asetada tagasi leitud asukohta, et ka teised saaksid mängust osa võtta.

NB! Tuleb kinni pidada 2+2 reeglist ning kontakti puhul oma käsi desifintseerida.

Juhis– http://www.keilajk.ee/wp-content/uploads/2020/04/Rattaorienteerumine-juhis.pdf

Auhindade loosimine

Palju õnne võitjatele! Võtame teiega ühendust.

%d bloggers like this: