Lähirivaalide heitlus: Keila JK vs Tartu JK Welco (VIDEOD)

Lähirivaalide heitlus: Keila JK vs Tartu JK Welco (VIDEOD)

Enne mängu:

Keila JK treener Richard Barnwell: Me ootame oma esimest mängu nautraalmurul ja soovime näha palju fänne. Peame juurde panema palliga mängus ja loodan, et suudame luua rohkem võimalusi kui oma viimases mängus. Esiliiga tabel on 4.-10. kohtade osas väga rihte ja Welco ei lõpeta hooaega kindlasti üheksandana. Welco on tugev meeskond ja me peame tegema kõvasti tööd, kui tahame siit mängust midagi saada.

DISKVALIFITSEERITUD MÄNGIJAD: Kristjan Jürgenson

Tartu JK Welco treener Yusuf Erdogan: Meie eelmised mängud on näidanud, et meie mängustiil ei ole üldse halb. Kuidagi see toimib ja võib isegi atraktiivne tunduda neile pealtvaatajatele, kellele meeldib veidi teistsugune jalgpall. Mõned statistilised näitajad on meie kasuks, aga peamine, mis mõjutab skoorimist, ehk efektiivsus, on ikka veel puudu. Keila on kindlasti raske vastane, kes suudab oma potentsiaalist viimast võtta. Nad on motiveeritud meeskond, kes mängivad 4-4-2 formatsiooni selliselt, et neil on kaitseliinis kogenud mängijad ning andekad mängijad äärtel. Me proovime rohkem mängida lihtsat jalgpalli, riskeerida vähem ja näidata nii-öelda sirgjoonelist jalgpalli, võttes arvesse seda, et mäng toimub muruväljakul.

Tartu JK Welco mängija Mikk Valtna: Viimane kord saime Keilalt punkti kätte, aga oleks jubedalt rohkem tahtnud. Proovime seekord värske pea ja uute mõtetega peale minna. Küllap see tulemus ka kunagi järgi jõuab.

Keila JK vs Tartu JK Welco

Seis: 0-1 (0-1)

GALERII:

 

%d bloggers like this: