Meiega liitus uus talendikas noortetreener

Meiega liitus uus talendikas noortetreener

Uhke tunne on teile teada anda, et Keila Jalgpalliklubiga liitus talendikas, noor, rõõmsameelne ja igati vahva jalgpallitreener Kenno Muraveiski. Kenno on meie jalgpalliklubi kasvandik, kes on jalgpalli mänginud juba lapseeast alates ning on nüüd valmis alustama oma treenerikarjääri.

Millises Keila JK treeninggrupis sa alustasid ning kes oli su esimene treener?
Kenno: “Alustasin oma jalgpalli treeninguid Vasalemma Jalgpalliklubis 2007. aastal ja liikusin sealt aasta pärast edasi Keila JK-sse. Esimeseks treeneriks oli Egon Mõek ja grupiks oli 1995. aastal sündinud poiste grupp, kus mängisin endast vanemate poistega.”

Mis sulle meeldib jalgpallimängu juures?
Kenno: “Meeskondlikud mängud on minu jaoks huvitavad ja kaasahaaravad. Jalgpall on mäng, kus pead arvestama teistega, suutma langetada kiireid otsuseid ja võitlema kuni viimase minutini, et saaksid rahul olla nii enda, kui meeskonna tulemusega.”

Mis sulle meeldib jalgpallitreeneri töös?
Kenno: “Kuna jalgpall mulle tohutult meeldib, siis jalgpallitreeneri töö on minu jaoks üks viisidest, kuidas ma saan püsida selle spordiala sees. Mulle meeldib väljaku kõrvalt juhendada, ergutada ning aidata oma teadmiste ja oskustega lastel areneda, mille tulemusel saavutada paremaid tulemusi. Treenerina on tore näha, kui mängijad pingutavad, et saada paremaks.

Lisaks oled sa ka osav juuksur. Kuidas saab sinu juurde juuksurisse tulla?
Kenno: “Olen suutnud leida enda jaoks kaks asja, mida mulle väga teha meeldib (juuksur ja jalgpallitreener). Üritan teha neid asju nii hästi, kui võimalik. Töötan Tallinnas Fahle Ilusalongis. Minu juurde saab aega panna interneti teel www.fahleilusalong.ee või kirjutades/helistades mulle 

Soovime jõudu ja jaksu uuele treenerile! 💙

NB! Kenno annab trenne 2011 poistele, Padise lasteaiale ning Vääna Mõisakoolile.

%d bloggers like this: