Noored toovad võistlustelt medaleid

Noored toovad võistlustelt medaleid

U-13

25.02- Keila JK 2006 poiste võistkond tuli Raplast tagasi pronksist medalitega

Raplamaa JK I ja Paide Linnameeskond suutsid olla meist osavamad ning lõpetasid kõrgemal positsioonil, kuna omavahelistes mängudes kaotasime neile. Selja taha jäeti Saue JK, Raplamaa JK II, Pärnu JK Poseidon. Võistkonnas mängisid: Martin, Nikita, Oskar, Joosep, Sander, Kaspar, Maksim, Oliver Kerno ja Oliver Kruus. Tänud Raplamaa JK-le hea turniiri korralduse eest! 

 

3.03- Haapsalu Cup. Valge võistkond saavutas 2.koha.

U-12

4.03- Haapsalu Cup. Sinine meeskond saavutas 3.koha. Suured tänud Läänemaa JK-le väga meeldiva ja hubase korralduse eest! 

10.-11.03 Kurtna ja Raplamaa Cup. Keila JK U-12 mõlemad võistkonnad panid nädalavahetusel toimunud Kurtna ja Rapla turnad kinni! Kurtnas osalenud võistkonnale suutsid vastased lüüa ainult 1 värava. Saldoks jäi 3 võitu ja 2 viiki. Raplas osalenud võistkond oli sama tubli, sest ühtegi mängu ei kaotatud. Alagrupimängude tulemused: 2 võitu (Rakvere JK Tarvas II, FC Kose) ja 1 viik (Läänemaa JK). Kohamängudes võideti Raplamaa JK ning finaalis Läänemaa JK. Turniiri parimaks mängijaks valiti Keila JK mängija Hendrik Orusalu.

Töö tulemus! 

U-11

10.03- Haapsalu Cup: 1 võit, 2 viiki ja 2 kaotust. Treener Erkki jäi meeskonna mänguga rahule, sest näidati märgatavat arengut oma oskustes.

U-10

Noortetreener Raido Leokini juhendatav 2009.a poiste meeskond osales Nõmme Talveliigal ning saavutas 3-st etapist koosnenud turniiril tubli 3. koha! 

10.03- Kurtna Cup: Poisid tulid koju 3 viigi ja 2 napi kaotusega, mängud olid väga tasavägisid ja ainult üks värav otsustas mängu saatuse. Saime palju kogemusi, positiivseid emotsioone ja lõime väravaid.

U-9

10.03 Haapsalu ja Kurtna Cup- Poisid olid võistlustules lausa kahe võistkonnaga, et kõigile jaguks palju mängurõõmu. Kurtnas osalenud jalgpalli võlurid võtsid vastastelt 2 viiki ja said 3 kaotust. Haapsalus võistlemas käinud jalgpalli gurud saavutasid 5.koha, kui alagrupis jäi saldoks võit(JK Kratid), viik(FC Flora) ja kaotus(JK Läänemaa). Kohamängudes oldi osavad ja tubli pingutuse tulemusel saadi kahel korral tunda võidurõõmu. Päeva lõpuks olid kõik poisid jalgpalli ja kulli mängust väsinud, kuid selgusetuks jäi mõtlemist vajav küsimus, milline spinner on kõige parem? 

%d bloggers like this: