Otsime maskotti! Võta osa ning saa koht klubi ajaloos!

Otsime maskotti! Võta osa ning saa koht klubi ajaloos!

Maskoti otsimine…

Keila Jalgpalliklubi on tegutsenud alates aastast 1995, kui klubi loodi. Tollel ajal alustati väikese sõprade pundiga, kes enda jalgpalli mängimise kõrvalt, tegelesid ka ühe noortest koosneva grupi treenimisega. Hetkel treenib meie klubi juures ligi 400 noort ning poolsada täiskasvanut. Oleme klubina kanda kinnitanud Lääne-Harjumaal, et saada siinse spordi eestkõnelejaks. Klubi on järjepidevalt küpsenud ning nüüdseks oleme jõudnud siia, kui on aeg endale valida oma maskott!

Selleks, et maskott rõõmustaks kõiki meie kogukonna üritustel ja kodumängudel, tulebki leida teie abiga üks vahva ja meeldejääv tegelane, kes meeldib kogu klubile! Oleme käima lükanud maskoti otsimise konkursi, kus osalemiseks ootame teie ideid joonistuste/kuvandite kujul. Tuleb oma fantaasia ja loomingulisus tööle panna, sest ühtegi piirangut maskoti ideedele ei ole. See on ainulaadne võimalus võita omale koht klubi ajaloos!

Osalemine: Saada oma joonistus info@keilajk.ee või pane staadionil asuvasse postkasti

Tähtaeg: 11.detsember 2019


Näide USA profiliigade maskottidest

Kuidas toimub maskoti valimine?

Ootame teie joonistusi hiljemalt 11.detsembrini. Pluss punktid neile, kes suudavad maskoti idee tähendusele luua sidemeid klubi identideedi või väärtustega. Igale osalejale on tänutäheks välja pandud meenekink, mille anname üle klubi ametlikult hooaja lõpetamisel 14.detsembril. Laekunud tööde hulgast valib klubi juhatus välja 3 eelistatud varianti. Need kolm välja valitud kuvandit lähevad rahvahääletusele, mis toimub samuti klubi hooaja lõpetamisel, mille tulemusena selgub võidutöö ning Keila JK uus maskott. Võidutöö kuvandi põhjal valmistatakse reaalne maskott, mis saab koha klubi ajaloos!


Näide FC Flora maskoti valimise võidutöö

%d bloggers like this: