Perepäev 2018

Perepäev 2018

20.augustil Taasiseseisvumispäeval toimus Keila jalgpallistaadionil jalgpalli perepäev. Antud kuupäev on selle ürituse toimumisel traditsiooniline ning jätkub samas taktis ka tulevikus. Keila Jalgpalliklubi poolt korraldatava perepäeva eesmärk on pakkuda peredele ja meie sõpradele võimalust koos lõbusalt ning sportlikult aega veeta. Selle jaoks oli kohale toodud erinevad atraktsioonid lastele, toimusid etteasted, sportmängud, jalgpallivarustuse soodusmüük ning pakuti toitlustust.

Päev algas ametlikult kell 12:30, kuid esimesed saabujad alustasid kohapeal improviseeritud jalkamängudega juba pool tundi varem. Kogu ürituse vältel saatis osalejaid vihm, kuid nagu näha oli, siis see ei seganud nooremaid ja vanemaid, sest päeva jooksul külastas staadionit ligi 250 inimest. Suurt rõõmu pakkus lastele mullijalgpall, kus sai kummipalli sees olles teha lahedaid trikke ja omavahelisi kokkupõrkeid. Väiksemad lustisid batuudil ning vaimustusid tuletõrjemasinast ning võimalusest lasta selle voolikust vett välja. Omajagu vastasseise pakkusid jalkamängud laste ning vanemate vahel, kus emadest koosnev võistkond suutis vaevu-vaevu üheväravalises edus kõige pisemaid jalgpallureid edestada. Seevastu tuli isadel mõru pill alla neelata, sest vanem vanusegrupp võitis suureskooriliselt ning isad jäeti nulli peale. Mängu lõppedes sai iga osaleja ühe maitsva jäätise ning naeratuse näole, sest jalgpall on lahe.

Oma osavust köögis näitas meie väravavahtide treener Ain, kes pakkus omapäraseid tortillasid. Populaarne oli jalkaloos, kus iga pilet võitis auhinna ning usinalt kasutati võimalust soetada ülisoodsalt Adidase jalgpallivarustust. Kõvemate jalgatega noored proovisid tugevuslöögis palli kiiruseks 100km/h saada, mis vähestel õnnestus. Tugevaim löök oli 113km/h.

Üks päeva meeldejäävamaid hetki oli Eesti parima freestyle jalgpalluri Eno Lintsi etteaste, mis pani imestama ja ahhetama. Suures vaimustuses said lapsed lihtsamaid trikke järgi proovida, kui Eno viis läbi näidistreeningu. Selle lõppedes olid osalejad kohapeal seismiseks liiga läbimärjad, mistõttu kell 16:00 algavale Esiliiga mängule jäid kaasa elama suuremad entusiastid ning toetajad. Kodupubliku kurvastuseks tuli Keila JK-l tunnistada 1-3 Rakvere JK Tarva paremust, kuigi kohati suruti vastased armutult oma värava alla. Esindusvõistkonna senist hooaega iseloomustab just võrsemates mängudes vastastele alla jäämine. Aga eks meil on vaja kohaneda antud tasemega, sest tegemist on meie klubi esimese aastaga nii kõrgel liigatasemel. Poolajal hoidis pealtvaatajate tuju üleval magusad pannkoogid moosiga, mida jätkus kõigile.

20.august oli teguderohke ja sportlik perepäev, mis tuleb ka järgmisel aastal. Kohtumiseni!

GALERII:

%d bloggers like this: