Perepäev 2019 (Galerii)

Perepäev 2019 (Galerii)

Perepäev toimus jalgpallistaadionil, kuhu olid oodatud lisaks klubi liikmetele ka kõik teised. Külastajatel oli igati mõnus. Kes tahtis, veetis aega sportlikult, osaledes erinevatel võistlustel. Võis nautida ka lihtsalt ilma ja toitu ning laste poolt pakutavat meelelahutust.

Perepäeval toimus ka CrossFiti võistlus lastevanematele, mille korraldas Keila Crosspower. Võistlus koosnes kolmest erinevast jõualast ning osavõtuks tuli moodustada kolmeliikmeline võistkond, kus pidi olema ka vähemalt üks naine. Võistlus oli raske ja nõudis tõelist pingutust. Kokku võttis võistlustest osa 7 võistkonda.

Korraldasime kaks mängu laste ja lastevanemate vahel. Esimene mäng toimus 2006.-2009. aastal sündinud poiste ning nende vanemate vahel. Mäng oli põnev ja kaasahaarav ning väikesed poisid osutasid sitket vastupanu, võideldes välja viigi 2:2. Mäng toimus väikesel väljakul 7 mängijat 7 vastu. Teine mäng toimus 2003.- 2005. aastal sündinud poiste ja lastevanemate ning treenerite vastu. Kaasasime ka treenerid, ,et vastasseis oleks võrdsem. Mäng oli jällegi huvitav ja poistel polnud kerge. Alguses läksid nad juhtima, kuid lõpuks sai otsustavaks kogemus ning lapsevanemad/treenerid võitsid mängu 5:2.

Veel oli päevakavas mullijalgpall, batuutmärklaud jalgpalli täpsuslöökideks, batuut väiksematele lastele, piljardijalgpall. Lisaks esines JJ-Street tantsugrupp, päeva aitas juhtida meie enda klubi liige Lars-Erik Raissar. Oma teenuseid pakkusid klubi sponsorid. Adidase esindaja Isport pakkus spordivarustust, Junkent jäätist Dadu. Tridens oli välja pannud auhinnad võistlustest osavõtjatele, Hole in One andis meile kasutada oma inventari, Keila Legends pakkus kohapeal kehakinnitust. Perepäeva külastas umbes 300 – 400 inimest. Ilm oli mõnusalt soe ja päikesepaisteline, mis soosis perepäeva õnnestumist. Kõige populaarsem oli meie klubi korraldatav loterii,  kus iga ostetud loteriipilet võitis. Sellel aastal oli peaauhinnaks 500 eurot maksev vägev elektriline tõukerattas. Üritus ise läks igati korda.

GALERII

%d bloggers like this: