Tere tulemast klubisse, Ronald Viisimaa!

Ronald Viisimaa 16.08.1999
Varasemad klubid: Tallinna FC Flora, FC Nõmme United

Miks otsustasid Keila Jalgpalliklubiga liituda?

Keila Jalgpalliklubiga otsustasin liituda, sest klubi on ennast väga hästi tõestanud jõudmisega Esiliigasse. Keila JK tundus mulle, kui noorele mängijale super koht enda tõestamiseks ning kuna klubi on väga sihikindel ja ambitsioonikas, siis on võimalus üllatada teisi suurklubisi.

Mis on sinu tugevused jalgpalliväljakul?

Arvan, et minu tugevused väljakul on hea platsinägemine, mis aitab väljakul positsioneerida ning kaaslastele sööte jagada. Teiseks võiksin välja tuua kiiruse palliga, mis võimaldab kaitsjaid 1vs1 duellides edestada.

Kirjelda enda kõige eredamat jalgpalliga seotud mälestust?

Ma arvan, et see pole kõige eredam mälestus, kuid mäletan, et läksin 4 aastaselt esimest korda jalgpalli trenni ning sain palliga vastu vahtimist. Peale seda ma ei tahtnud pool aastat jalgpalliga tegeleda, kuid siiski lõpuks läksin tagasi ning nüüdseks olen mänginud 13 aastat.

Kes on sinu arvates võistkonna kõige osavam „sukelduja“ ja kõige tugevam mängija?

Minu arvates võistkonna kõige osavam sukelduja on Kristjan Jürgenson, kui poisil jalg pehmeks läheb, siis näitlemisoskus tuleb kergesti esile. Olgu see meelega või kogemata. Kõige tugevamat mängijat on raske välja tuua, kuna kõigil mängijatel on omad tugevused ja omad nõrkused. Arvan, et võistkond on ühtsena väga tugev ning tugevuse määrab kõige nõrgem lüli.

%d bloggers like this: