Treener Gerli Israel

Treener Gerli Israel

Tunne oma klubi treenerit! 🧐

Nimi: Gerli Israel
Treeneri staaž: 3,5 aastat
Kvalifikatsioon: EJL C + pedagoogiline kutse
Klubi liige: 8 aastat
Praegused grupid: tüdrukute grupid T-2001/06 ja T-2007/08

* Millal ja kuidas puutusid esimest korda kokku jalgpalliga?
Ilmselt enda esimest kokkupuudet ma jalgpalliga ei mäletagi, kuna olen sündinud siiski jalgpalluri perre. Võin kindlalt öelda, et 3-4 aastasena olin kindlasti isa mängudel kohal, kui juba mitte varem.

* Kust tuli mõte hakata jalgpalli treeneriks?
Otsustasin gümnaasiumis minna õppima Tallinna Arte Gümnaasiumisse jalgpalliklassi. Seal sai tehtud ka pool treenerikutsest. Mõned aastad hiljem, kui treenerina tööle hakkasin, tegin treenerikutse lõpuni. Ma pigem ei plaaninud seda, vaid nii lihtsalt juhtus.

* Mis on selle töö juures kõige raskem? Aga kõige toredam?
Kõige raskem on minu jaoks vast see, et ma ei suuda olla väga kannatlik. Ma tahaksin, et kõik saaksid kohe asjadega hakkama, aga tegelikkuses need asjad nii ei käi.
Kõige toredam on kindlasti emotsioonid, mis kaasnevad trennide, mängude ja võistlustega. Kui me alles tüdrukutega alustasime mängimist, siis ühel Eesti meistrivõistluste turniiril ma naljaga ütlesin tüdrukutele, et kui me värava lööme, siis saate jäätist. Ja uskuge või mitte, me lõime meie esimese värava ning et tähistada väravat, siis hoopis tüdrukud karjusid üle platsi jäätis. Vot see oli emotsioon.

* Mida pead hea treeneri kõige olulisemaks omaduseks?
Hea treeneri kõige olulisemaks omaduseks on kindlasti see, et treenitavatega peaks hästi läbi saama ning neid tuleks osata mõista.

* Mis on sinu eesmärk treenerina?
Üks eesmärk, millele ma olen treenerina mõelnud, on see, et minu soov oleks, et Keila JK saaks panna lõpuks välja enda naiskonna Eesti meistrivõistluste liiga-süsteemis naiste arvestusse. Soov oleks seal võistkonnas isegi kunagi mängida.

* Miks oled sa just Keila Jalgpalliklubi treener?
Keila Jalgpalliklubi on minu esimene klubi ja ühtlasi pean seda ka enda koduklubiks, hoolimata sellest, millises võistkonnas ma ise hetkel mängin. Treenerina siin töötada oli minu meelest ainuke loogiline valik. Saan siin ennast mitmekülgselt proovile panna ja see mulle meeldib.

%d bloggers like this: