Treener Tiit Tikenberg

Treener Tiit Tikenberg

Tunne oma klubi treenerit! 🧐

Nimi: Tiit Tikenberg
Treeneri staaž: 5 aastat
Kvalifikatsioon: UEFA B
Klubi liige: 4 aastat
Praegused grupid: esindusmeeskond

* Millal ja kuidas puutusid esimest korda kokku jalgpalliga?
Esimest korda puutusin kokku jalgpalliga umbes 4 aastaselt ning selle põhjuseks oli, et majas, kus ma Viljandis elasin, elas ka Argo Arbeiter, kelle eeskujul hakkasin ka ise 6 aastaselt jalgpalli trennis käima.

* Kust tuli mõte hakata jalgpalli treeneriks?
See mõte, et hakata jalgpallitreeneriks, on tulnud tänu sellele, et ma ise mängin jalgpalli ning olen selle asja sees olnud terve elu ning loomulikult ka armastus jalgpalli vastu ja soov ennast proovile panna treenerina.

* Mis on selle töö juures kõige raskem? Aga kõige toredam?
Kõige toredam on see, kui näed treenitavates mängijates arengut, protsessi ja tulemusi ning tunned, et oled õigel teel ja oled õigesti midagi teinud. Kõige raskem on, kui kaotad mängu.

* Mida pead hea treeneri kõige olulisemaks omaduseks?
Kõige olulisem omadus on oskus olla meeskonnale hea juht ja motivaator, mille tulemusel on meeskond valmis sinu järgi kasvõi läbi seina jooksma.

* Mis on sinu eesmärk treenerina?
Selle aasta eesmärk on Esiliiga B võitmine. Pikaajaline eesmärk on ennast treenerina pidevalt arendada ja ajaga kaasas käia.

* Miks sa oled just Keila Jalgpalliklubi treener?
Keila on kokkuhoidev klubi, kus on mängijate treenimiseks olemas head tingimused ning suur arengupotentsiaal, mille realiseerumisele tahaksin oma panuse anda.

%d bloggers like this: