Treenerite tiimiga ühines treener Siim!

Treenerite tiimiga ühines treener Siim!

Keila Jalgpalliklubi treenerite tiimiga ühines treener Siim! 😎 Tere tulemast tiimi!

Nimi: Siim Loog
Kvalifikatsioon: Lastejalgpall – EJL D omandamisel
Treenitavad: P-2015/16 , Lehola treeninggrupid

 

* Millal ja kuidas puutusid esimest korda kokku jalgpalliga?

Esimest korda puutusin kokku jalgpalliga, kui olin värskelt oma elukohta Keilas vahetanud 7-aastaselt. Uues elukohas Vahtra tänaval oli tänaseks legendaarne jalgpalli väljak, kuhu Tauri, Ott, Oliver ja Norman mind mängima kutsusid. Palliks oli väga kerge rannapall ning väravapostideks puupakud. Koheselt lõin 3 väravat ja olin sõltuvuses. Sellest hetkest oli jalgpall minu väljundiks ning aitas mul kasvada selleks inimeseks, kelleks täna olen saanud.

* Kust tuli mõte hakata jalgpalli treeneriks?

Mõte kerkis tegelikult juba 3-4 aastat tagasi, aga pidevalt lükkus edasi, kuna tollane töö ei võimaldanud seda kuidagi teha. Peamine soov oli anda tagasi kogukonnale ja aidata lastel areneda läbi jalgpalli. Olen õnnelik, et olen selle sammu astunud.

* Mis on selle töö juures kõige keerulisem? Aga kõige toredam?

Kõige keerulisem on vast laste keskendumist hoida ning hoida neid haaratuna trennis. Kõige toredam on aga näha laste arengut ning rõõmsaid, kuid väsinud nägusi.

* Mis on sinu eesmärk treenerina?

Eesmärk on treenerina õppida ja areneda ning saada lastetreeneriks, kelle trennis toimub lõbus ja efektiivne jalgpalliõpe. Kuna arvan, et ilma lõbu ja lustita ei tule väga midagi välja.

* Miks oled sa just Keila Jalgpalliklubi treener?

Keila on mu sünnilinn ja tunnen end seal väga koduselt. Lisaks kuna Keila JK on mu enda lapsepõlve klubi, siis tunnen, et tahaksin kaasa aidata klubi arengule.

%d bloggers like this: