Treeningtöö käib koduõppe alusel

Treeningtöö käib koduõppe alusel

Jalkakutid ja jalkatüdrukud!

Praeguses eriolukorras ei saa me näost näkku kohtuda ning võistkondade treeninguid korraldada. Seetõttu toimub meie klubis suhtlus teiega video või mõnel muul elektroolisel viisil.

Loodame, et teil kõigil läheb hästi ning teete sporti jätkuvalt edasi. Antud olukorras on meie klubi treeningprotsess veidikene teistsugune kui tavaliselt. Nii nagu toimub teie koolitöö koduõppes, toimuvad ka meie klubi jalgpallitreeningud koduõppe vormis. Meie klubi treenerid koostavad ja edastavad teile iganädalaselt individuaalsed treeningkavad.

Väga oluline on, et te järgiksite neid kavasid ning teeksite treeninguid suure pühendumisega. Oluline on see sellepärast et:

  • Sa ei unustaks oma jalgpallioskusi, ei kaotaks füüsilist vormi ning seeläbi ei teki sul peale eriolukorra lõppemist suuri raskusi võistkonnatreeningutel teistega sammu pidada.
  • Sportimine on kasulik sinu kehale ja tervisele ning teeb tugevaks su immuunsussüsteemi.
  • Kui sa tahad olla HEA jalgpallur, siis sul tuleb harjutada oma oskusi, arendada oma füüsilisi võimeid ning teha treeninguid järjepidevalt ja suure pühendumisega.

On üks ütlus: “Kui sa mõtled, et sa suudad või sa ei suuda, on sul õigus.”

Kui sul ei tule alguses harjutused välja või sa oled väsinud, siis ära loobu, vaid usu endasse ning oma tegemistesse, sest järjepidevus ning pühendumine teeb meistriks!

Olge kodus, püsige terved ning läheb harjutamiseks!

 

Treeninggruppide koduõppe videod lähevad ülesse ka meie klubi andmebaasi ning sealt on sul võimalik neid vaadata ning allalaadida.

Andmebaas- https://keilajk-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/tauri_keilajk_onmicrosoft_com/EkpCq640mvNLigNj_pM_1k4BThMRNDu5mD7vM3wJAAIztg?e=MFNjKG

%d bloggers like this: