Uus verstapost Keila Jalgpalliklubi arengus

Uus verstapost Keila Jalgpalliklubi arengus

Uus verstapost Keila Jalgpalliklubi arengus- tänasest alustab tööd jalgpalliklubi noortetööjuht Tanel Pruuli! 😊 Tere tulemast!

Saame Taneliga lähemalt tuttavaks!

▪️Kuidas jõudsid sa jalgpalli kui spordiala juurde?

Jalgpalliga alustasin ma TVMK võistkonnas, kui kooli tulid treenerid, kes kutsusid lapsi trenni. Alguses väga hästi ei läinud, kuid naabruskonna poistega kooli kõrval mängides tekkis suurem huvi jalgpalli vastu.

▪️Mis sind jalgpalli juures köidab?

Kuna ma isiklikult pole kunagi olnud üksikalade harrastaja, siis köidab mind jalgpalli juures võistkonna tunne, ehk kuulumine võistkonda. Mängides ei sõltu kõik ainult sinust, vaid oluline roll on võistkonnal tervikuna. Et võistkonna tugevustele rõhuda, siis tuleks enda, kui mängija, tugevused liita võistkonna tööga. Jalgpall on minu jaoks nauditav ning isegi 0-0 seisuga mängud on treeneri nurga alt vaadates põnevad. Alati leiab huvitavaid elemente, mida märgata ning analüüsida.

 ▪️Kes on sinu teekonda jalgpallis kõige rohkem mõjutanud? Miks?

Mul on erinevaid mõjutajaid olnud. Mängijana mõjutasid mind enda treenerid – Uno Piir ja Ain Tammus. Nemad hoidsid mind mängu juures ja neid meenutan alati hea sõnaga.Treenerina on olnud mu suurim iidol Sir Alex Ferguson- tema võistkonna „management“ oli täiesti teisel tasemel. Ta suutis tuua mängijatest välja parima. Erkki Viisma oli inimene, kes pakkus mulle võimalust alustada treenerina ning suunas mind palju- kuidas teha, miks teha ning kuidas eesmärke seada.

▪️Miks otsustasid liituda Keila Jalgpalliklubiga?

Keila Jalgpalliklubi pakkus mulle võimalust alustada järgmist peatükki jalgpalli treenerina. Klubil on noortetööst visioon, kuhu tahavad jõuda ning olen väga tänulik, et Keila JK otsustas, et olen õige inimene sellele ametikohale.Otsustasin Keila Jalgpalliklubiga liituda, kuna minu visioon ja metoodika ühtib klubiga. Olen jalgpalliklubi tegevjuht Erkkiga eelnevalt koos olnud treenerite koolitustel ja suhelnud palju omavahel, et kuidas võiks ühes jalgpalliklubis olla korraldatud noortetöö juhtimine. Aruteludes on tulnud välja palju ühiseid jooni ning kui tekkis selline võimalus, siis teadsin, et soovin olla osaline selles protsessis.

 ▪️Keila JK juhatuse liige Tauri Tamkivi: “Keila Jalgpalliklubi on aastast-aastasse järjest kasvanud ning tekkis selge vajadus luua ametikoht spetsiaalselt noortetööd juhtiva ja arendava isiku jaoks. Oleme rõõmsad, et Taneli näol on klubis inimene, kes igapäevaselt tegeleb jalgpalliklubi noortetöö arendamisega. Lisaks osaleb ta Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatavas noortetööjuhtide projektis, kus koolitatakse, juhendatakse noortetööjuhte ning tehakse koostööd teiste jalgpalliklubidega.
%d bloggers like this: