Vajalik võit: Kohtla-Järve JK Järve vs Keila JK

Vajalik võit: Kohtla-Järve JK Järve vs Keila JK (VIDEO!)

Enne mängu:

JK Järve treener Aleksandr Pustov: Hooaeg läheneb lõpule ja mängida on vaja ainult võidu peale. Keila kuulub liidrite hulka, mis tähendab, et mäng tuleb raske. Kuid kolm punkti tulevad meile.

JK Järve mängija Dmitri Smirnov: Mängime Keilaga ainult võidu peale. Võistkond on selleks valmis. Kinkida punkte oma koduväljakul me ei kavatse.

Keila JK treener Tiit Tikenberg: Raske mäng võõrsil keerulisel väljakul. Kohtla-Järve on tavaliselt näidanud kodus mängides häid resultaate, seega peame olema eriti keskendunud ja valmis, et suuta 3 punkti koju tuua. Paljud põhimehed on meil puudu erinevatel põhjustel, seega peavad need, kes kohal on, ennast näitama.

Keila JK mängija Kermo Kiiler: Pühapäeval sõidame Kohtla-Järvele külla kohalikule JK Järvele. Siiani oleme suutnud kodus mõlemad mängud võita JK Järve vastu, kuid võõrsil pidime nende paremust tunnistama. Kui soovime esikoha konkurentsis püsida, peame kindlasti võtma sealt 3 väga väärtuslikku punkti. Kui kõik annavad endast 100% siis saame kindlasti oma tahtmise.

Kohtla-Järve JK Järve vs Keila JK

Seis: 1-3 (0-3)

HIGHLIGHTS:

%d bloggers like this: