Meie klubi Hugo Barcelona Marcet Football akadeemias laagris

Uudised

Kommenteeri

Hugo osales Barcelona Marcet Football akadeemia laagris. 
https://marcetfootball.com/en/

Poisse oli laagris vanuses 2001-2017, kes kõik olid vanuse ja taseme järgi jaotatud gruppidesse. Kokku osales orienteeruvalt  250 poissi, 30 erinevast riigist. Valdav osa muidugi Hispaania erinevatest klubidest.

Marcet Football on alguse saanud 1978 aastal kohaliku tippmängija tulekuga, mille järgi on ka nimetatud kohalik tänav, mis sinna kohale viib. Marcet ei ole klubi,  aga akadeemia, kes on välja kujundanud oma metodoloogia, mis valmistab ette mängijaid professionaalseks jalgpalliks.

Hugo sai treenida tugevas grupis kuhu kuulusid 2013-2015 sünniaastaga poisid. Treeningud olid väga intensiivsed ja selle vanuse jaoks spetsiifiliste oskuste arendamiseks.

Laagri lõpus hinnati iga poisi tugevusi ja nõrkusi eraldi. Iga hetkel treeningutel filmiti ja spetsiaalsed analüütikud hindasid erinevates olukordades poiste tegutsemist.

Hugot hinnati oma vanuse põhjal Hispaania mõistes üle keskmise taseme olevaks. Kuna treeningutel osales Hugo üksi ilma vanemateta, siis raskusi tekitas hetkel veel kesine Inglise keele oskus.

Teatud taktikalistest ülesannetest aru saamine jäi võõras keeles ja keskkonnas puudulikuks. Tuleb tulevikus inglise keelele rohkem  rõhku panna. 

Igaljuhul vägev kogemus! 

Lisa kommentaar

Email again: